Ta strona używa cookie. x

Dowiedz się więcej o celu ich używania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Park Rozrywki

W 2011 roku rozpoczeła się budowa Alei Miniatur jak i Park Rozrywki w naszym Ośrodku.

Atrakcje które są już dostępne dla zwiedzających :

EUROBUNGEE -  Eurobungee to połączenie bungee i trampoliny. Zabawe zaczynamy od założenia odpowiedniej uprzęży, po czym wyciągarka powoli wynosi nas do poziomu 2 metrów nad trampolinę. Wtedy prawdziwa zabawa się zaczyna.
Sprawdź swoje umiejętności akrobatyczne. Podskakuj nawet do 6 metrów w górę. Wykonuj najróżniejsze ewolucje. Zabawa na eurobungee dostarcza niesamowitych wrażeń. 

DMUCHANY ZAMEK - Ponad 100m2 powierzchni, dmuchany zamek w którym postacie z bajek Disney'a zapraszają do wspólnej zabawy. Liczne zjeżdżalnie, tunele i mostyzapewnią każdemu dziecku mnóstwo radości.Atrakcja dostępna od 2 do 16 roku życia.

ŁÓDECZKI - Przejażdżka napędzaną łódeczką, łabędziem lub kaczuszką po basenie. Atrakcja dostępna od 2 do 12 roku życia.

AQUA ZORBING - Zabawa w napompowanej kuli wodnej w basenie. Przetestuj swoje umiejętności chodzenia po wodzie. Atrakcja dostępna od 6 roku życia.

STACJA KOSMICZNA - Ponad 40 mb tuneli, wieżyczki, rakiety, samoloty oraz wieża obserwacyjna czekają na najmłodszych w stacji kosmicznej. Atrakcja dostępna od 4 do 12 roku życia.

Skuterki - 6 elektrycznych skuterków przystosowanych do jazdy po torze zapewnią wrażenia jak z wyściów !

WYPOŻYCZALNIA QUADÓW I BUGGY- Wypożyczalnia składa się z 5 Quadów Linhai o pojemności 300cc – jest to quad przeprawowy, 3 biegowy z automatyczną skrzynią. Możliwość zmiany napędu z 2-óch na 4 koła pozwoli wyjechać z każdej opresji. Specjalnie przygotowany tor przeszkód o długości 1,5 km czeka na miłośników jazdy ekstremalnej.Dla osób mniej obytych z tego rodzaju maszynami mamy do wypożyczenia 10 quadów Diablo o pojemności 200cc. Jest to mniejsza wersja quada przeprawowego. Diablo, posiada automatyczną skrzynię biegów. Pod Diablo przygotowane są 2 tory, tak i przeprawowy jak i wyścigowy.Buggy – czyli 2 osobowy pojazd, z klatką, o niskim zawieszeniu przygotowany pod tor wyścigowy. Automatyczna skrzynia biegów pozwala na bezstresową jazdę oraz skupienie uwagi na torze. Pojemność pojazdu to 150cc. Dostępnych mamy 15 pojazdów typu Buggy.Tor wyścigowy o długości 800 metrów z obłożonymi oponami, licznymi zakrętami. Wymagająca trasa dla początkujących jak i zaawansowanych kierowców.Każdy wypożyczający otrzymuje kask ochronny do wypożyczonego pojazdu. Z wypożyczalni mogą korzystać osoby pełnoletnie oraz niepełnoletnie za pisemną zgodą rodzica/opiekuna prawnego. Wypożyczających sprzęt obowiązuje regulamin wypożyczalni.

 

facebook

Warunki na stoku

Kamera na żywo 
Aktualne warunki

Godziny otwarcia 
Poniedziałek - Piątek od 10:00 do 21:00 
Weekend 10:00 do 22:00

Zimowe atrakcje w SabatKrajno

Pomóż nam w dotarciu do fanów turystyki rozrywkowej

Skąd się dowiedziałeś/aś o naszym Parku?