Ta strona używa cookie. x

Dowiedz się więcej o celu ich używania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Park Linowy

Z przyjemnością informujemy o planowanej rozbudowie Parku Linowego o kolejną trasę -więcej informacji już wkrótce !

Jeden z największych parków linowych w Polsce, zbudowany w całości na palach.

Cztery zróżnicowane poziomy trudności pozwolą na przetestowanie swoich umiejętności starszym jak i najmłodszym wspinaczom.

Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką rodzica lub opiekuna albo muszą posiadać pisemną zgodę - wzór do pobrania.

Warunkiem wejścia na trase Łatwą, Średniozaawansowaną, Trudną oraz Tyrolkową jest bezbłędne zaliczenie szkolenia prowadzonego na terenie parku przez uprawnionego instruktora. Chętny przechodzi trasę z asekuracją włąsną otrzymuje uprząż biodrową kask przechodzi szkolenie pod okiem instruktora na specjalnie przygotowanej trasie szkoleniowej


Opis tras:
Trasa dziecięca - Trasa w pełni zabezpieczona siatkami, nie wymagająca uprzęży stwarza wygodny sposób przejscia dla najmłodszych. Do pokonania mamy 8 przeszkód (3 przejscia w 1 cenie). Trasa dostępna od 3 roku życia za zgodą rodzica/opiekuna prawnego.

Trasa Łatwa - Trasa na wysokości do 2 m. składająca się z 11 przeszkód w tym 2 przejazdy tyrolką. Wymagany wzrost to min. 120cm. Czas przejścia pomiędzy 20-30 min. Chętny otrzymuje kask oraz uprząż biodrową. Trasa zaczyna się od małej wspinaczki a następnie mamy 30 metrowy zjazd tyrolką. Ostatnie przeszkody mieszczą się na wysokości ok. 3,5m.

Trasa Średniozawansowana -Wysokość do 6.5m., 14 przeszkód czas przejścia to 20-30min., zaczynamy wejściem po wiszącej drabinie i kierujemy się po palach na 90m. zjazd tyrolski następnie czeka na nas skok w pajęczą sieć, przejazd w wiadrze oraz wiele innych. Dostępna dla osób powyżej 135cm wzrostu.

Trasa Trudna - Najwyższa trasa z największą ilością przeszkód. Na chętnych czeka 15 zróżnicowanych przeszkód na wysokości do 9m. Czas przejścia to ok. 25-40min. Trasa dla wymagających zaczyna się ścianką wspinaczkową o wysokości 8m., wyróżniającą się przeszkodą jest przejazd na dyskorolce na 9 metrach. Dostępna dla osób powyżej 140cm wzrostu.

Trasa Tyrolkowa - Jest to seria zjazdów tyrolskich uplasowanych na wysokosci do 9m. Składa się z 5 zjazdów z których najdłuższy ma ponad 110 metrów !

 

Osoby pełnoletnie na teren parku i tras wchodzą na włąsną odpowiedzialność.

Skorzystanie z parku linowego objęte jest regulaminem.

 

facebook

Warunki na stoku

Kamera na żywo 
Aktualne warunki

Godziny otwarcia 
Poniedziałek - Piątek od 10:00 do 21:00 
Weekend 10:00 do 22:00

Zimowe atrakcje w SabatKrajno

Pomóż nam w dotarciu do fanów turystyki rozrywkowej

Skąd się dowiedziałeś/aś o naszym Parku?